Dette er ikke et betalt innlegg for Fretex, men en jobb som jeg gjør frivillig som stylist
I går var jeg i et veldig spennende og morsomt møte med Fretex 🙂 Dette er et merke og en butikk de fleste kjenner til og jeg er stolt over å si at jeg nå skal samarbeide med denne gjengen!
I tiden framover kommer jeg til å ta fatt på prosjekter og invitere dere inn både på hjemmebane, blant Fretex sine utallige produkter og jeg blir nok også å finne i noen av Fretex sine butikker her i Oslo 🙂
De siste årene har gjenbruk blitt veldig populært med blant annet Jenny Skavlan i front for redesign og gamle skatter. Fretexbloggen En Gang Til , har også bidratt til at det å kjøpe brukt, er forbundet med bevissthet rundt miljøvennlig handel og personlig stil, i tillegg til at du ikke ruinerer lommeboken.
Håper dere går inn for å besøke Fretexbloggen og vil følge meg på ferden videre inn i dette universet også 🙂
